טיפול באנורקסיה נרבוזה

טיפול בחולי/ות אנורקסיה נרבוזה המשלב אימון וייעוץ

טיפול באנורקסיה נרבוזה יאפשר לאדם: לעבור תהליך מובנה עם שיטה מוכחת לטובת מימוש הפוטנציאל והמטרות שיוצבו בהתאמה אישית, לקבל תוכנית עבודה סדורה להצלחה, לרכוש ביטחון וערך עצמי, לשדרג את איכות החיים, להעצים את דימוי הגוף, להטמיע הרגלים מקדמים על חשבון ההרגלים המעכבים, לקבל מערכת מעקב ובקרה על התהליך, להיות בפעולה מפתחת מתמדת, לצאת מאזור הנוחות והוודאות לטובת אזור השינוי והסיכוי, להגדיר את הערך המוביל מתוך מקור העוצמה ועקב כך לבנות מערך יעדים אפקטיביים המושגים במהירות, להפוך פנטזיה למציאות, לקבל מיומנויות תקשורת לטובת שדרוג האינטליגנציה החברתית והרגשית, לבנות מנוע מוטיבציה תמידית, לקבל מערך כלים ועקרונות משני תודעה ומציאות חיים.

התהליך כולל:

1. מיפוי ואבחון למרחב האישי של החולה.
2. יישום והטמעה של שיטה אפקטיבית ובלעדית הטומנת בחובה כלים ועקרונות משני חיים.
3. שינוי גישה ופרספקטיבה על החיים יחד עם בנייה ואימוץ פעולות פנטסטיות משנות מציאות, וטיפול באנורקסיה ללא אשפוז
4. בניית תוכנית הצלחה סדורה, שיטתית ומדוייקת לטובת השגת תוצאות המממשות את הפוטנציאל הגלום במטופל,         המביאות אותו לכיבוש מטרותיו.
5. מפגשים פרונטאליים, מעקב וירטואלי וטלפוני, בקרה ועבודת שטח מאומצת לטובת מיצוי המרכיב האנושי בתהליך.

טיפול באנורקסיה ללא אשפוז ומה מקבלים ממנו

מפגש שבועי בן שעה לכל הפחות בקליניקה פרטית המספקת מרחב אינטימי, מקצועי ופרודוקטיבי לתהליך אפקטיבי בצורה מקסימאלית. אני אלווה את המטופל לכל אורך התהליך, אציף את מחשבותיו ביחס למטרותיו ואראה לו את הדרך אליהן. אני אעניק נקודת מבט שונה, אובייקטיבית ומקצועית ביחס למטרות והדילמות של המטופל ובכך אפתח יצירתיות, סקרנות ומחקר של המטופל ביחס לעתיד וההווה שלו גם כן. ייעשה שימוש במערכת מובנית ושיטתית לטובת מעקב אחר הפעולות, ההתקדמות והטמעת הכלים והעקרונות של המטופל באופן יומיומי, תוך ביצוע בקרה מקצועית ואובייקטיבית בפגישות מדי שבוע. המטופל יקבל ליווי והדרכה כדי לדייק את מטרותיו ולהתקרב לכיבושן בפועל, תוך התייחסות לאתגרים והמחסומים המנטליים המונעים זאת ופירוקם.
השירות שאני מעניק הוא אישי, המועבר על ידי באופן ייחודי וחדשני, ומוטעם לצורכי המטופל תוך הבטחה לתהליך חווייתי, מעשיר ומעצים גוף ונפש.   

עם יד על הסנטר

לא בטוחים מה הכי נכון בשבילכם???

למי מתאים הטיפול?

על מנת להעניק את השירות האיכותי והיעיל ביותר, השירות מונגש לכל אדם מגיל 12 ומעלה, המאובחנים באנורקסיה נרבוזה על ידי איש מקצוע מוסמך בתחומי הרפואה השונים, או לחלופין עם מדד BMI הנע בין 15-17. כמו כן, תיבחן אפשרות להעניק שירות למקרים החורגים מההגדרות הללו לאחר שיחה טלפון ופגישת היכרות, שיבהירו את תמונת המצב לאשורה.

אנורקסיה גבר
אישה אנורקסיה

מה נרוויח מהטיפול?

חולה האנורקסיה נמצא במצב בו הוא חש בודד בעולם, אף אחד לא מבין אותו והוא מנהל שגרת חיים החורגת מהנורמות התרבותיות והחברתיות סביבו, דבר המביא לניתוק מהחיים שמחוץ לעולמו לטובת קיום שגרה נטולת איכות חיים. בתהליך שנעבור בקליניקה, החולה ירוויח פתיחות רעיונית ורגשית. הוא יקבל אסטרטגיה חדשה לניהול חייו. החולה ישפר פלאים את איכות חייו, ישוב אל המעגלים החברתיים שזנח ויקבל מחדש את חייו שנלקחו ממנו לטובת ניהול ותחזוק האנורקסיה. לאחר תהליך מעצים זה, החולה יהפוך אדם צומח ומתפתח, בעל ידע ושיטה, עם תוכנית וחזון שיגרמו לו להיות בעשייה מתמדת ליצירת מציאות פנטסטית על חשבון האנורקסיה שטרפה את עולמו.

איך מתחילים?

על מנת להכיר אתכם, להבין את האתגרים והצרכים, לענות על השאלות והדילמות שצפו ולבחון את האפשרות למענה מקצועי שלי אליכם, אתם מוזמנים בחום ליצור איתי קשר בכל עת!

אפשרות ראשונה- השארת פרטים: שם מלא, דוא"ל, מס' טלפון
אפשרות שנייה- לחיוג מהיר על לחצן הטלפון בראש הדף
אפשרות שלישי- דברו איתי בוואטסאפ בעזרת הלחץ בצד

דברו איתי

פרטי ועלויות התהליך

תהליך הטיפול הקלאסי אורך כשלושה חודשים, 12 מפגשים שבועיים בני שעה לכל הפחות. כאשר כל מפגש ייערך באחת משלושת הקליניקות המוצעות באתר.

מחירים:

*ניתן לעצור תהליך בתחילת כל חודש, כך שהסיכון נאמד ב-1,824 ₪ ביחס לסיכוי לחולל מהפכה אישית וליצור אדם חדש!

בנימה אישית

אני לא קוסם ולא טוען כי כל הפתרונות אצלי. מחלת האנורקסיה עבור החולה או סביבתו המיידית היא קטסטרופה המכלה כל חלקה טובה בגוף ובנפש. בתור מחלים, סיפור הצלחה, שעדיין נאלץ להתמודד עם ההשלכות ארוכות הטווח של המחלה, אני מהווה עדות לכך שיש תקווה. כל רצוני הוא להעניק מניסיוני, משיטתי המוכחת ומהשירות הייחודי והחדשני שהגיתי, על מנת להיטיב את איכות החיים, דימוי הגוף, הביטחון והערך העצמי של הלקוח. כל הדרך עד להצלחה, להגשמת החלומות ויצירת חיים בריאים וחיוניים.                   

המותג שבניתי הוא בראש ובראשונה נותן שירות ברמה הגבוהה ביותר שניתן לעלות על הדעת. המטופל מקבל תמורת כספו חשיפה לשיטת טיפול מוכחת, איש מקצוע מנוסה שאינו מתפשר, מענה לצורכי המטופל 24/7, התאמת השירות לצורכי המטופל, הגעה לתוצאות בזמן קצר.                

המותג שבניתי מציע שירות בלעדי שלא קיים בשוק. עולם הטיפול באנורקסיה נרבוזה כולל מגוון רחב של טיפולים בהיבטי גוף ונפש, אך אין אף איש מקצוע שמציע סיוע בעזרת כלים ועקרונות אימוניים, תוכנית הצלחה פרקטית ושילוב מדוייק של היבטי גוף ונפש.                                                  

השירות שהמותג מציע מבקש לשים זרקור על הצד הפרקטי למען השגת תוצאות מהירות בתהליכי טיפול קצרים, תוך כדי דרבון אפקטיבי שלי את המטופל. בעולם של טיפולים המשלבים גוף ונפש, השירות שאני מציע יוצא מתוך רוטינת השיחה הפילוסופית הצופה פני עבר, אל עבר תוכנית עבודה והצלחה יישומית מעצבת עתיד מזהיר, המניעה את המטופל אל עבר מציאות טובה יותר מזו שהייתה לו לפני המפגש עם השירות שאני מציע. המצב הזה מביא לתוצאות מהירות, מיצוי פוטנציאל ואמביציה יוצאת דופן.                                                                                                                     

השירות שהמותג מעניק למטופל עוטף אותו במסגרת טיפולית שנלחמת עבורו ולא מוותרת עליו בעת רגעי השפל. אני חש מחוייב לכל מטופל שבחר בי לתת את כל מה שיש לי, על מנת שהתהליך שנעבור יחד יביא לשינוי דרסטי בחייו לשביעות רצונו. כל מה שיש לאדם היא המילה שלו כלפי עצמו וכלפי סביבתו, לכן מרגע המפגש שלי עם המטופל מוטלת עלי החובה להיות בעל ערך בעבור השקעת משאביו בי ובשירות שאני נותן. אני נותן התחייבות כי תהיה תמורה להשקעה, שירות מקצועי וחוויית לקוח יוצאת דופן.  

אחד הפרמטרים שיוצרים קצרים בתקשורת והאינטראקציה הבין-אישית היא חוסר הקשבה, וליתר דיוק הקשבה מלאה. כל צד בדיאלוג מרוכז בעצמו ומחשבותיו בעת שהצד השני נותן ביטוי לעולמו הפנימי. מאמן מוסמך כמוני יודע לבצע הקשבה מלאה ומוחלטת, הנקייה מרעשי רקע של עולמי, למען מתן ביטוי המביא לכדי הבנה מזוקקת של האחר, נטולת שיפוטיות. בכך אני נוסך במטופל תחושת משמעות מחד, ומאידך יכול לבצע את תפקידי כנותן מראה לאדם הניצב מולי. בדרך הזאת, תוך חידוד הבנת המטופל דרך חקר, סקרנות ושאילת שאלות, ניתן לזהות את הקשיים, האתגרים והמקומות דורשי השינוי ומשם לעצב תוכנית עבודה להצלחה. כל זאת יוביל אותנו כצוות לעבר איכות חיים ותשוקה למציאות המטופל.